Finał konkursu Avatarek odwołany 2020

 Finał konkursu Avatarek zaplanowany na 31.03.2020 r. zostaje odwołany!!!

 link do platformy konkursowej tohttp://avatarek.zsrokietnica.edu.pl

Zaloguj się i rozwiąż test

Formularz zgłoszeniowy do konkursu ....pobierz

Zobacz Regulamin Konkursu AVATAREK ...pobierz

Załącznik nr 1 Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych.......pobierz

Załącznik nr 2 zgoda rodzica / opiekuna .......pobierz

Kontakt z organizatorami:

  • I okręg w Zespole Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • II okręg w Technikum w Poznaniu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • III okręg w Zespół Szkól Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • IV okręg w Zespół Szkół Politechnicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Łodzi - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • V okręg w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • VI okręg w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Pile - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • VII okręg w IV Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kaliszu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.