Harmonogram konsultacji dla uczniów klas 1 – 3

  Rokietnica, 22.05.2020 r.

 

Szanowni Państwo, Rodzice, Uczniowie!

 

        Informuję, że o okresie 01.06 – 05.06.2020 r. organizujemy konsultacje dla zainteresowanych uczniów według załączonego harmonogramu. Uczniowie chcący skorzystać z tej możliwości zgłaszają ten fakt nauczycielom poszczególnych przedmiotów w terminie do 29.05.2020 r. za pośrednictwem dziennika vulcan. Z zajęć można skorzystać po uzyskaniu potwierdzenia i zgody ze strony nauczyciela.

Grupy zostają ograniczone do 12 osób w sali. Na terenie szkoły obowiązuje noszenie maseczek zasłaniających usta i nos.

                                                                                                         Z wyrazami szacunku

                                                                                                         Wojciech Kaczmarek

                                                                                                   Dyrektor ZS w Rokietnicy

 NAUCZYCIEL

SALA

MOŻLIWE TERMINY

Błoch Iwona

9

wtorek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45

czwartek 8:00-8:45, 9:00-9:45

Borowiec Paweł

8

poniedziałek 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45, 13:00-13:45

wtorek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45

środa 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45

Cicha Agnieszka

6

środa 12:00- 12:45, 13:00-13:45

Dąbrowska Alicja

7

wtorek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45

piątek 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45, 13:00-13:45

Dukowicz Anna

7

poniedziałek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45

środa 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45

czwartek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45

Durowicz Anita

7

poniedziałek 11:00-11:45, 12:00- 12:45, 13:00-13:45

Durzewska Kinga

9

poniedziałek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45

wtorek 11:00-11:45, 12:00- 12:45

czwartek 11:00-11:45, 12:00- 12:45, 13:00-13:45

Hofman Monika

6

wtorek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45

środa 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45

czwartek 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45

Janowski Piotr

23

poniedziałek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45

piątek 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45, 13:00-13:45

Jańczak-Zarycki Mirosław

1_inf

poniedziałek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45

Kaczmarek Wojciech

konf

środa 12:00- 12:45, 13:00-13:45

Kolasa Małgorzata

biblioteka

poniedziałek – piątek 8:00 – 13:00

ks. Korbik Robert

9

piątek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45

Lepsza Ewa

3

poniedziałek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45

wtorek 8:00-8:45, 9:00-9:45

Leśniak Gabriela

20

piątek 8:00-8:45, 9:00-9:45

Maciejewska Aleksandra

1

czwartek 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45

piątek 11:00-11:45, 12:00- 12:45, 13:00-13:45

Maciejewska Anna

3

wtorek 11:00-11:45, 12:00- 12:45, 13:00-13:45

czwartek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45

ks. Majchrzak Łukasz

24

poniedziałek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45

piątek 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45

Matuszczak Maria

20

poniedziałek 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45

wtorek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45

czwartek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45

Misiak Natalia

1

wtorek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45

środa 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45, 13:00-13:45

piątek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45

Musielak Grzegorz

2

poniedziałek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45

Nowak Zbigniew

3_inf

poniedziałek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45, 13:00-13:45

wtorek 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45, 13:00-13:45

Nowicka-Nawrot Katarzyna

p_hot

poniedziałek 8:00-8:45

Olejniczak-Gros Agnieszka

konf

poniedziałek 10:00-10:45, 11:00-11:45, 12:00- 12:45, 13:00-13:45

czwartek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45, 1

2:00- 12:45

piątek 8:00-8:45, 9:00-9:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45