Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 w naszej szkole

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

**** zobacz pełny dokument ****pobierz


zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 493) w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od środy 25 marca 2020 r. lekcje będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zgodnie z obowiązującym planem lekcji.
W związku z tym każdy uczeń, w danym dniu i o określonych godzinach powinien być gotów do odbycia zajęć w sposób zdalny. W Zespole Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy rekomendowana została platformy e-learningowe: www.platforma.zawodowcy.org oraz pomocniczo www.epodreczniki.pl W przypadku problemów technicznych lub organizacyjnych w dostępie do Internetu w danym momencie, uczeń jest zobowiązany do odczytania wiadomości od nauczyciela przedmiotu w możliwie najszybszym czasie i zrealizowania podanych zadań. Nauczyciele poszczególnych przedmiotów określają zasady pracy na platformie. Przy każdym temacie realizowanych zajęć nauczyciele przekażą informacje dotyczące sposobu wykonania pracy i oceny.
W sprawach organizacyjnych proszę kontaktować się z wychowawcami. Psycholog i pedagog pozostają do Państwa dyspozycji:
Psycholog: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pedagog: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podstawowym narzędziem do komunikowania się pozostaje dziennik elektroniczny vulcan.
Z wyrazami szacunku

Wojciech Kaczmarek

Dyrektor Zespołu Szkół

im. Jadwigi i Władysława Zamoyskich

w Rokietnicy