KOMUNIKAT!!!!


Szanowni Państwo, Rodzice, Uczniowie,


w związku z działaniami profilaktycznymi mającymi na celu powstrzymanie rozprzestrzenienia się koronawirusa COVID-19 począwszy od 16.03.2020 r. do odwołania szkoła będzie nieczynna dla petentów.
Zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole nie jest czasem wolnym od nauki. Zgodnie z zaleceniami MEN Uczniowie uczą się samodzielnie w domu ze wsparciem nauczyciela z wykorzystaniem platformy: https://platforma.zawodowcy.org/ Skorzystaj przy tym z darmowej platformy e-podreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela. Przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe).
Kadra Kierownicza i Pracownicy Niepedagogiczni pełnią codziennie dyżur w godz. 8:00 -14:00.
Nauczyciele pracują zdalnie z wykorzystaniem dziennika vulcan oraz platformy edukacyjnej: https://platforma.zawodowcy.org/ Przygotowane materiały udostępniają uczniom na platformie informując o tym Kadrę Kierowniczą.
Wszelkie zapytania, wnioski, prośby można przesyłać na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego vulcan. W miarę naszych możliwości odpowiemy na Państwa pytania.


Kontakt telefoniczny 61-814-52-34 lub 61-814-50-27.


Z wyrazami szacunku
Wojciech Kaczmarek
Dyrektor ZS w Rokietnicy