MIT 2019 – konferencja o przekraczaniu granic

MIT 2019 – konferencja o przekraczaniu granic
22 listopada klasa I TR wzięła udział w konferencji Marketing i technologia skierowanej do pasjonatów nowoczesnych technologii i marketingu. Wydarzenie miało miejsce w Collegium da Vinci – uczelni wyższej, która oferuje innowacyjne kierunki studiów.
Tuż po oficjalnym rozpoczęciu konferencji wszyscy uczestnicy wzięli udział w małej rozgrzewce. Spróbowali swoich sił w słynnej grze kamień, papier, nożyce. Prowadzący chcieli w ten sposób pokazać, że każdą granicę da się przekroczyć, nawet grając z 300 innymi uczestnikami. Prelegenci referowali jak tradycyjny marketing koresponduje z nowoczesnymi technologiami. Odnieśli się do etyki w zawodzie marketingowca, pokazali wyzwania jakie kryją się pod pojęciami komunikacji hardware’u i software’u oraz zaprezentowali jak kreatywnie i ze świeżością można przekraczać granice w tym zawodzie.
Uczniowie uczący się w klasie o profilu technik reklamy mieli możliwość poznania inspirujących pasjonatów marketingu i technologii. Konferencja okazała się świetnym zastrzykiem przydatnej wiedzy. Byli zachwyceni i z wielką przyjemnością wezmą udział w przyszłym roku.
Kinga Durzewska

 źródło: https://www.facebook.com/collegiumdavinci/