Targi GARDENIA 2019

***** ZOBACZ GALERIĘ ****

Opanowanie tajników zawodu architekta krajobrazu to nie tylko nauka w ramach zajęć szkolnych. To również zdobywanie wiedzy, nabywanie doświadczenia poprzez poznawanie zabytkowych ogrodów, współczesnych obiektów, a także uczestniczenie w różnych formach imprez branżowych. Uczniowie klasy II technikum architektury krajobrazu mieli okazje zapoznać się z ofertą targów GARDENIA oraz SPECIAL DAYS w Poznaniu.

Wizyta na targach obfitowała w wiele atrakcji branżowych – przegląd gatunków i odmian roślin, sprzęt i narzędzia, elementy małej architektury oraz propozycje rozwiązań ogrodów. Była również okazja do zapoznania się z dokumentacją projektów terenów zieleni uczestniczących w konkursach. Atrakcję stanowiły wystawy i pokazy florystyczne. Znalazł się również czas na wypróbowanie różnego rodzaju urządzeń rekreacyjnych oraz na grę w kręgle.

Uzyskane informacje, spostrzeżenia z pewnością pomogą w przyswajaniu szkolnego materiału z przedmiotów zawodowych. Poza tym pozostały miłe wspomnienia ze wspólnej wycieczki…

Maria Matuszczak