Studniówka 2019

**** zobacz galerię *****

 

Studniówka 2019

 "(...)Podkomorzy rusza i z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza,

i wąsa podkręcając, podał rękę Zosi i skłoniwszy się grzecznie w pierwszą parę prosi(...)"

            Tegoroczny bal studniówkowy udał się wyśmienicie! Rozpoczęty zgodnie z tradycją – polonezem, do którego profesor Statucka zaplanowała wyjątkowo skomplikowany układ. Poprowadził go oczywiście Pan dyrektor – Wojciech Kaczmarek – wraz z Martą Łuczak. Wszyscy tańczyli z niezwykłym zaangażowaniem – nie tylko pierwszy taniec, ale i wszystkie inne, w tym „Belgijkę” czy „Makarenę”. Parkiet cały czas był pełen – zarówno uczniów, jak i nauczycieli, tańczyliśmy wspólnie, na parkiecie można było odczuć konsolidację wspólnych dążeń. Mamy nadzieję, że przełoży się ona na poczucie pełnej wspólnoty i zaangażowania w dążeniu do godnego pokonania egzaminów maturalnych.

            Bal odbył się w Tarnowie Podgórnym, w „Hotelu 500”, który zapewnił nam wspaniałą obsługę, wyborne jedzenie i doskonałe warunki do zabawy.

            Uczniowie przygotowali niespodziankę dla nauczycieli – część artystyczną  na wysokim poziomie, czemu nie można się dziwić, gdyż za wszystkim stały rozśpiewane uczennice z klasy IV TH, wspierane przez chłopaków z IV TI i IVTAK/TOR.

            Wszyscy bawili się doskonale!

             Teraz – pozostało 100 dni do MATURY – trzeba zabrać się do solidnej pracy.

            POWODZENIA!!!

A.Z.

A.N.

A.O.-G.