Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

22 kwiecień znany jest jako „Światowy Dzień Ziemi”.

 Idea Dnia Ziemi, to troska  o naszą planetę, łączy ludzi niezależnie od wieku zawodu i nacji. Jest okazją, by mówić o globalnych problemach Ziemi i domagać się odpowiednich działań. Ten dzień jest najważniejszym świętem ekologicznym.

 Obchodom zawsze towarzyszą akcje zbierania śmieci, pogadanki i  wykłady propagujące ograniczanie powstawania odpadów, selektywną zbiórkę i recykling.

Władze samorządowe i społeczności lokalne organizują festyny, rajdy, zakładają zieleńce, sadzą drzewa, krzewy, organizują zbiórkę odpadów.

Podobne działania podjęła nasza społeczność szkolna, sprzątając teren przyszkolny wzdłuż ulicy Rubież, usuwając śmieci zalegające poza miejscem przeznaczonym do ich składowania.

Bardzo dziękuję uczniom i nauczycielom Technikum w Poznaniuza aktywne włączenie się w kampanię na rzecz ochrony środowiska .

  Renata Mazurek 

Copyright © 2020 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.