Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

W piątek 27.04.2018 r.  odbyło się oficjalne pożegnanie tegorocznych absolwentów  Technikum .

W wydarzeniu wzięli udział ich młodsi koledzy, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęliśmy hymnem narodowym, następnie dyrektor szkoły Pan Wojciech Kaczmarek w  swoim przemówieniu oficjalnie pożegnał absolwentów  życząc  im powodzenia w egzaminach maturalnych i życiu prywatnym . Następnie wręczono nagrody dla  absolwentów oraz dyplomy i upominki za udział w konkursach i pracę na rzecz szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej przygotowanej przez uczniów pod opieką p. Juliety Śniady  rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas  pod opieką nauczycieli p.Justyny Woźniak, Agnieszki Olejniczak- Gross oraz p. Katarzyny Radziłowskiej  Na zakończenie absolwenci otrzymali od młodszych koleżanek i kolegów drobne upominki na szczęście.

Po uroczystości artystycznej zaproszeni goście , Dyrekcja Szkoły,  nauczyciele oraz absolwenci udali się do szkolnej kawiarenki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a maturzystom życzymy połamania piór na czekającym ich już za kilka dni egzaminie maturalnym.

Julieta Śniady

Copyright © 2020 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.