Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

Wielki Sukces uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym związanym

z cyberbezpieczeństwem „KNOCKOUT RANSOMWARE WITH CISCO” w Warszawie

konk cisco 201902

17 stycznia 2019 w siedzibie CISCO w Warszawie, uczniowie Zespołu Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy i Poznaniu wzięli udział w finale konkursu. Zespół „U Zamoyskich” w składzie: Maciej Wolańczyk, Adam Wesołowski i Maciej Piechaczyk zdobyli drugie miejsce po bardzo zaciętej walce.

konk cisco 201903

Szczególne wyróżnienie i nagrody, otrzymał nasz uczeń Maciej Wolańczyk, który wykazał się ogromną wiedzą na temat nowych technologii i urządzeń firmy CISCO.

Za zajęcie drugiego miejsca szkoła otrzymała również urządzenia do Lokalnej Akademii CISCO (przełączniki, rutery, firewall-e) oraz zaproszenie na warsztaty dla 25 uczniów do Cisco Global Support Center w Krakowie.

konk cisco 201907

Konkurs składał się z kilku etapów. Uczniowie musieli przyswoić materiał i zdobyć dwa certyfikaty dotyczące cyberbezpieczeństwa oraz przygotować prezentację i projekt związany z tą tematyką. Do konkursu w naszej szkole przystąpiło około 100 uczniów, a w Polsce 2000 uczniów.

Po konkursie organizatorzy zaprosili uczestników do zwiedzania siedziby CISCO i pokazali jak odbywają się konferencje interaktywne z wykorzystaniem platformy WebEx.

konk cisco 201906

Serdecznie gratulujemy!!!

Piotr Janowski

Copyright © 2020 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.