Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu 24 czerwca 2014 roku uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wycieczka do Warszawy zorganizowana została dla uczniów w ramach Koła Ekonomisty.

W czasie zwiedzania GPW można było zapoznać się z pierwszymi papierami wartościowymi w naszym kraju, historią Giełdy i zasadami jej funkcjonowania. W holu Giełdy z okazji jej 25 lat powstania umieszczony został BYK, symbol hossy na Giełdzie.

Po zwiedzaniu Giełdy młodzież naszej szkoły odbyła przejażdżkę  specjalnym autokarem turystycznym po starówce i centrum Warszawy.

Jednodniowa wycieczka do Warszawy,  rozpoczęła się o godzinie 6:00 w Poznaniu i zakończyła się powrotem do Poznania ok. 22:00.

 

 <<GALERIA>>

Opiekun Koła Ekonomisty :

mgr inż. Małgorzata Pawłowska

Copyright © 2019 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.