Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu 4 czerwca 2014 roku odbył się w naszej szkole 1 Konkurs Szkolny Przedsiębiorczości. W konkursie brali udział uczniowie klasy I TAK i klasy I TI z naszej szkoły.  Konkurs polegał na rozwiązaniu testu,  w którym znalazło się 20 pytań jednokrotnego wyboru i 5 pytań wielokrotnego wyboru. Uczniowie startowali w kategorii indywidualnej i klasowej.

 W konkurencji klasowej lepszy średni wynik na 1 ucznia uzyskała klasa I TAK.

W poszczególnych klasach najlepsze wyniki uzyskali ;

Klasa I TAK

16punktów Weronika Szymczak, Michał Debich

15 punktów Dagmara Drozda, Piotr Wachowiak

 

Klasa I TI

17 punktów Krystian Schraube

16 punktów Piotr Lenartowicz

15 punktów Marcin Suwalski, Mikołaj Górski

Wymienieni uczniowie otrzymali „słodkie nagrody”.

Ponad to Krystian Schraube pojedzie w dniu 24 czerwca do Warszawy. Jest to wycieczka organizowana w ramach Koła Ekonomisty.

Klasa I TAK , która wygrała konkurs w nagrodę otrzymała również „dużo słodkości”.

 <<GALERIA>>

Nauczycielka Podstaw Przedsiębiorczości

mgr inż. Małgorzata Pawłowska

Copyright © 2021 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.