Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

28 października w Starostwie Powiatowym w Poznaniu podczas XI sesji Rady Powiatu w Poznaniu wręczone zostały Stypendia Rady Powiatu w Poznaniu oraz Nagrody Starosty Poznańskiego najzdolniejszym uczniom szkół prowadzonych przez Powiat Poznański.

Stypendia Rady Powiatu w Poznaniu otrzymało 44 uczniów, którzy w poprzednim roku nauki w szkole ponadgimnazjalnej, prowadzonych przez Powiat Poznański uzyskali średnią ocen minimum 5,0.

Stypendyści będą otrzymywać stypendium w wysokości 250 zł miesięcznie przez okres 10-miesięcy.

Stypendia wręczyli: Piotr Burdajewicz – Przewodniczący Rady Powiatu w Poznaniu oraz Starosta Poznański Jan Grabkowski.

Z Zespołu Szkół im. Jadwigi i Władysława Zamoyskich w Rokietnicy stypendium otrzymywać będzie Sandra Bulińska z kl. II TAK uczęszczająca do szkoły poznańskiej.

Nagrody Starosty Poznańskiego otrzymało 14 uczniów zasadniczych szkół zawodowych w Powiecie Poznańskim za dobre wyniki w nauce.  Starosta Jan Grabkowski podkreślił, że stypendia i nagrody są dodatkową motywacją w osiąganiu  sukcesów. Uczniowie szkoły zasadniczej według regulaminu musieli między innymi osiągnąć średnią ocen z przedmiotów ogólnokształcących na poziomie 4,0, a z przedmiotów zawodowych co najmniej 4,25. Z naszej szkoły nagrodę otrzymała Jagoda Fołda ucząca się w kl. III ZSZ. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wojciech Kaczmarek

Dyrektor ZS Rokietnica

 

Copyright © 2021 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.