Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu 15 I 2015 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje szkolne IV Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy o polskim i europejskim rynku pracy. W zawodach szkolnych brali udział uczniowie klas IV z naszej szkoły.
Do 2 etapu Olimpiady zakwalifikowali się następujący uczniowie :
Michał Krugiołka – IV TAK
Damian Sołtysiak -  IV TAK
Alicja Lewoczko   - IV TO,Klaudia Heyduk , Angela Śleboda, Aleksandra Mądrawska, Weronika Stefaniszyn,  - z klasy IV TAK
2  etap  Olimpiady odbędzie się 2 III 2015 roku.


mgr inż. Małgorzata Pawłowska

Copyright © 2021 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.