Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

W sobotę 8 czerwca 2019 odbył się na terenie naszego technikum "Piknik u Zamoyskich". Pogoda była idealna - nie za gorąco i bez deszczu, więc każdy, kto przyszedł, mógł skorzystać z różnych atrakcji na świeżym powietrzu.

 pik14

Weekendowe spotkanie pod patronatem Rady Rodziców i całej społeczności szkolnej promowało zdrowy tryb życia, m. in. styl eko, czas dla rodziny, zdrową żywność, edukację przez zabawę, wsłuchanie się w siebie.

 pik24

Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali dla przybyłych gości, szczególnie dla dzieci i młodzieży, warsztaty florystyczne, informatyczne, kącik reklamy oraz pokaz prac z dziedziny architektury krajobrazu. Były też miejsca - i w szkole, i na zewnątrz - na zabawę dla najmłodszych.

 pik21

Dużym powodzeniem cieszyły się zawody sportowe na naszym boisku oraz pokazy strażaków z OSP Głuszyna.

 pik20

Na pikniku można było znaleźć coś dla ducha, i dla ciała - stoiska ze zdrową żywnością, roślinami do ogródka, nowalijkami oraz m. in. z miodami, a także pomysłowy kącik hiszpańskiej szkoły językowej "Hi Hola" oraz MathRiders - promujący ćwiczenia stymulujące umiejętności matematyczne.

Rada Rodziców raczyła przybyłych grochówką i pajdą chleba ze smalcem i ogórkiem, a w szkole czekała na wszystkich kawiarenka - ciasta, desery, napoje.

 

Kolejne wiosenne spotkanie u Zamoyskich - już za rok!

 

 

Agnieszka Woźny-Dorozińska

Copyright © 2020 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.