Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

MATURZYŚCI W EMOCJACH

 

STUDNIÓWKA DAWNO JUŻ ZA NAMI

 Kiedy to było?

8 lutego klasa 4 Tai wraz z wychowawcą i całym gronem pedagogicznym bawili się na studniówce. Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnym polonezem, podczas którego młodzież z wychowawcą i Dyrekcją przeszli uroczyście przez salę, by później zatańczyć płynnie kultowy taniec. Nie zabrakło w nim zaskakujących układów - widać było godziny przygotowań.

 

 

Elegancko i z wyczuciem

Po patetycznym otwarciu studniówki polonezem głos zabrał Pan Dyrektor Wojciech Kaczmarek oraz Pani Wychowawczyni Julieta Śniady, która tego wieczoru niejednokrotnie zaskakiwała swoistą choreografią - godną historyka.

 Każdy miał dobrany strój - dziewczyny zadbały o cudne kreacje, zaś panowie postawili na klasyczną elegancję.

  Film - podziękowanie

Z wypiekami na twarzy oglądaliśmy przygotowny przez młodzież film - podziękowanie. Każdy szukał siebie w zaskakującej sytuacji. Nie zabrakło przy tym wybuchów radości i salw śmiechu.

 Zabawa cały czas była na wysokim poziomie, muzyka zachęcała do tańca nie tylko uczniów. Ciało pedagogiczne też pląsało po parkiecie.

  Wszystko się udało

studniowka201914

 PS Był czas na rozmowy, na podziwianie tanecznych talentów, na oddech.

<<GALERIA>> 

Agnieszka Woźny-Dorozińska

 

Copyright © 2020 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.