Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5
Dnia 6.11.18 w naszej szkole odbył się cykl spotkań w ramach Dni Reklamy. Uczniowie uczący się w zawodzie Technik Organizacji Reklamy z Rubieży jak i Rokietnicy uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami świata biznesu, reklamy.

Pierwsze spotkanie poprowadził Account Assistant Agencji Reklamowej JUST Mikołaj Kempa. Mikołaj 1,5 roku temu ukończył Technikum o profilu ekonomicznym, a pracę otrzymał po wcześniej odbytych praktykach szkolnych w AR JUST. Gość przedstawił strukturę organizacyjną firmy, zadania na poszczególnych stanowiskach. Zaprezentował proces obsługi klienta od momentu otrzymania briefu reklamowego do finalnego produktu.

Prelegentem drugiego spotkania był Pan Filip Gruszczyński, pracujący w Agencji Public Relations "V5 Group". Gość opowiadał o pracy na stanowisku rzecznika prasowego CH "Posnania"oraz specjalisty ds. promocji w Biurze Promocji Miasta Poznania. Nie zabrakło wskazówek, jaką ścieżką edukacyjną i zawodową należy podążać, aby pracować w Agencji typu Public Relations.

Trzecie spotkanie poświęcone było mediom. Dyrektor Marketingu TV WTK Pani Małgorzata Jarząbek opowiadała o doświadczeniach zdobytych w mediach: w Głosie Wielkopolskim, telewizji lokalnej WTK. Na podstawie case study firmy Stena Line uczniowie wypełniali brief kreatywny i tworzyli pomysły na przekaz reklamowy firmy.

Uczniowie zaprojektowali plakat na tę okoliczność.
Organizatorką spotkań była P. Anna Domeradzka.

Copyright © 2020 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.