Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

Dnia 12 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Chcąc wspólnie przeżyć i świętować uroczystość, uczniowie wraz z p. Agnieszką Woźny- Dorozińską przygotowali część oficjalną i artystyczną.

 

Uroczystość tę zainicjowało wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu narodowego. Uczniowie chcieli okazać swoją wdzięczność za ciężką pracę. Część artystyczna składała się z kilku scenek przedstawiających w zabawny sposób, jak wygląda czasami życie szkolne oraz to, że nauczyciele nie zawsze mają tak łatwo, jak nam się wydaje.

 

Podczas wystąpień był też czas na chwilę relaksu, którą umiliła nam Wiktoria - uczennica klasy pierwszej, śpiewając rewelacyjnie piosenkę zespołu Bajm pod tytułem ,,Rzeka marzeń”, oraz Natalia, Weronika i Małgosia - uczennice klasy czwartej, które oczarowały wszystkich piosenką „Prawie udało się".

 

Na sam koniec uczniowie wyrazili słowa podzięki za trud, jaki nauczyciele, wychowawcy i pracownicy szkoły wkładają w wychowanie i naukę oraz w ramach wdzięczności wręczyli kwiaty.

 <<GALERIA>>

 

Natalia Jankowiak

Copyright © 2021 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.