Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

Przedpremiera "Rodziny Addamsów" za nami!

Nawiązując do słynnej Gombrowiczowskiej frazy, musical pt. "Rodzina Addamsów" zachwyca.

Tydzień temu 20.09.2018 wybraliśmy się dość liczną grupą na musical wyreżyserowany przez Jacka Mikołajczyka - Dyrektora Teatru Syrena w Warszawie. Współpraca dwóch teatrów opłacała się, koprodukcja Teatru Muzycznego w Poznaniu i Teatru Syrena w Warszawie święci triumf.

I uczniowie, i dorośli - reprezentujący naszą szkołę - czekali na niesamowite wrażenia. Każdy dostał to, czego chciał.

Zanim wyszliśmy z sali na dobre jeden przez drugiego rzucał hasła:

"Cu-dow-nie! Cu-dow-nie! Cu-dow-nie!", "W skali od 1 do 10 daję 11!", "Chcemy jeszcze raz to zobaczyć!", "Pierwsza sztuka, podczas której nie trzeba było niczego interpretować!", "Wszystko świetne! I muzyka, i aktorzy!".

Układ zdarzeń zadziwia i sprawia, że próbujemy zgadywać, jak potoczą się sprawy, jak rozstrzygną się losy dwojga zakochanych...

Musical ukazuje życie dwóch rodzin, które chcą przed sobą zagrać kogoś innego. Co z tego wynika, warto przekonać się samemu. Wiele cennych tekstów spada na widzów ze sceny, trafiają do serca i przydają się w rozumieniu siebie i najbliższych.

Dziękuję serdecznie za udział w wydarzeniu Uczniom z Poznania i z Rokietnicy!

<<GALERIA>>

Agnieszka Woźny-Dorozińska

Copyright © 2021 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.