Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

 

W sobotę 8 września 2018 podczas Narodowego Czytania "Przedwiośnia" połączone siły młodzieży z Technikum w Poznaniu oraz z Zespołu Szkół im. Jadwigi i Władysława Zamoyskich w Rokietnicy zagarnęły scenę Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu.

 

Uczniowie, wczuwając się w role, z dużą dozą ekscytacji przeczytali wybrane fragmenty dzieła Stefana Żeromskiego.

Każdy z występujących, zanim wyszedł na scenę, przechodził chwilę tremy. Na szczęście obawy znikały przed samym występem. W obliczu kamer telewizyjnych i fleszy fotoreporterów trudno o spokój, gdy za chwilę trzeba wyjść na środek.

 

Wielkie brawa dla czytających za odwagę i przygotowanie tekstu! Podziw dla słuchaczy za chęć przybycia i kibicowania koleżankom i kolegom!

 

Biblioteka Raczyńskich w Poznaniu wysłała piękne podziękowania oraz zaprasza nas znów za rok!

 

"Szanowni Państwo, raz jeszcze serdecznie dziękujemy za wspólne Narodowe Czytanie!  Dzięki  Państwa zaangażowaniu, frazy Żeromskiego wybrzmiały w sposób pełny i  wszyscy przypomnieliśmy sobie jaką moc ma „Przedwiośnie”. Dziękujemy za fantastyczne przygotowanie do czytania oraz bezproblemową współpracę przy organizacji naszego wydarzenia."

 

 

Agnieszka Woźny-Dorozińska

Copyright © 2020 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.