Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

Jeszcze przed końcem roku 2017/2018 udało się zachęcić społeczność szkolną do zabawy z Szekspirem.

Dnia 13 czerwca rozwieszone zostały po całej szkole QR kody w różnych, nieraz w dość dziwnych, trudnych do znalezienia miejscach.

Oprócz tego nasze technikum przybrane zostało w cytaty zaczerpnięte z dzieł angielskiego twórcy. Zadaniem uczniów było ściągnięcie odpowiedniej aplikacji służącej do odczytania QR kodów, pod którymi kryły się pytania dotyczące życia i twórczości Williama Shakespeare'a, przygotowane przez p. Agnieszkę Woźny-Dorozińską. Na odpowiedzi komisja konkursowa czekała do 14 czerwca do godziny 13.00.

Tuż po 13.00 rozpoczął się II etap konkursu - po angielsku, za który była odpowiedzialna p. Żaneta Chełmińska.

Do sali nr 1 przybyli reprezentanci klas. Mieli okazję wykazać się swoją wiedzą w zakresie twórczości W. Shakespeare'a w oryginale. Najlepszymi specjalistami od Szekspira okazali się uczniowie klasy 2 Tao, a mianowicie trzy dziewczyny: Natalia Jankowiak, Jagoda Nowak i Aleksandra Krawczyk, drugie miejsce - na dobrym poziomie - zajęła klasa 1 Tao.

Dziękujemy serdecznie za udział w zabawie, a naszym pomocnikom - współorganizatorom za pomoc w rozwieszaniu QR kodów i uwiecznieniu na filmiku i zdjęciach Dnia z Szekspirem.

<<ZOBACZ>>

Agnieszka Woźny-Dorozińska i Żaneta Chełmińska

<<GALERIA>>

Copyright © 2020 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.