Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto2 foto3 foto4 foto5

Majówka u Zamoyskich na stałe wpisała się już w kalendarz imprez Zespołu Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy, Technikum w Poznaniu.

Organizatorem imprezy była Rada Rodziców, wspomagana przez nauczycieli i uczniów szkoły.

 

19 maja w szkole przy ul. Rubież 20 panowała radosna atmosfera.

Piknik był odpowiedzią na potrzebę integracji różnych środowisk: szkoły, mieszkańców, przedsiębiorców, oraz promocji szkoły.

Majówkę uroczyście rozpoczęła pani w-ce dyrektor - Renata Mazurek.

Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in.: malowanie twarz, kącik plastyczny, inspiracje fizyczne, kaligrafia japońska, gry i zabawy ruchowe, robotyka, gry komputerowe, warsztaty decupage, animacje z grupą „Mozaika”, gry planszowe z akademią „ Cube”, prezentacja sprzętu strażackiego oraz pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej wykonany przez przedstawicieli jednostki OSP Głuszyna, pokaz radiowozu, kamizelki przeciw uderzeniowej, rękawic przeciwogniowych, tarczy, hełmu i pałki przez funkcjonariuszy Komendy Policji Północ.

 

 

Uczniowie szkoły zorganizowali warsztaty z: organizacji reklamy, informatyki, architektury krajobrazu.

Wszyscy głodni i spragnieni mogli skorzystać z poczęstunku: grochówką, zupą gulaszową, chlebem ze smalcem i ogórkiem oraz kawą, herbatą i wyrobami cukierniczymi.

Organizatorzy przygotowali ponadto stoiska sprzedażowe: z wyrobami decupage. własnoręcznie wykonanymi przez uczniów, produktami warzywnymi i kwiatami.

 

 

Dla najmłodszych uczestników było wiele nagród z udziału w konkursach.

Wszyscy bawili się wspaniale, był to bardzo wyczerpujący, ale owocny dzień dla naszej szkolnej społeczności!

<<GALERIA>>

Agnieszka Solarczyk

 

Copyright © 2020 Technikum w Poznaniu ul.Rubież 20 Poznań Rights Reserved.