Dzień Edukacji Narodowej 2018

***** ZOBACZ GALERIĘ ****

Apel z okazji DEN.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Dnia 15.10.2018 odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez członków Samorządu Uczniowskiego.  Apel był okazją do podziękowań całemu Gronu Pedagogicznemu za ogromny trud włożony w wychowanie i wykształcenie młodzieży naszej szkoły.

Podczas apelu nastąpiło również pasowanie  uczniów klas pierwszych, którzy oficjalnie zostali przyjęci do grona pełnoprawnych uczniów naszej szkoły i złożyli na ręce Pana Dyrektora dyplomy z własnoręcznymi podpisami pod rotą ślubowania. 

Z okazji święta nauczycieli uczniowie przygotowali przedstawienie będące obrazem pani sprzątającej w roli nauczyciela . Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Podsumowano również konkurs na osobliwe cechy związane z nauczycielami.    

Całą uroczystość uświetnił nasz szkolny zespół wokalno-muzyczny.

 Alicja Dąbrowska